Close

februāris 4, 2014

Nelieciet ciparus epastu adresēs

tumblr_inline_n0hcr6ppU21qc5jid

 

Šodien radio pieci dzirdēju uzskaukumu pieteikties par DJ viņu radio. Viss jau forši, bet kaut kā aizdomājos par epasta adresi, uz kuru jāsūta pieteikumi – piecidj@pieci.lv.

Atgādinu, ka to dzirdēju radio. Nelieciet ciparus savās web adresēs un epastos, jo konkrētajā gadījumā cilvēkam no malas drošības pēc jānosūta pieteikums uz četrām adresēm: piecidj@pieci.lv, 5dj@5.lv, piecidj@5.lv un 5dj@pieci.lv

Ok, domēnos laikam tikai cipari būt nevar (lai gan uzlecošā radio zvaigzne to varētu arī nezināt), bet tas vēl joprojām atstāj divas iespējas: piecidj@pieci.lv un 5dj@pieci.lv. Tas nav lietotājam draudzīgi. Domēns var var sastāvēt arī tikai no cipariem.

Labi, nav jau arī tik traki, ja adrese ir janis1988@gmail.com. Jābūt ļoti apdāvinātam, lai mēģinātu šo epastu pierakstīt kā janistukstotsdevinisimtiastondesmitastoni@gmail.com. Bet domu sapratāt. Ir vērts piedomāt un sātans ir detaļās.

The following two tabs change content below.

Māris Antons

Digitālā mārketinga menedžments at ground floor digital
Digitālās komunikācijas speciālists, ikdienā konsultē uzņēmumus. Pārzina mājaslapu, aplikāciju un programmatūras izstrādi, digitālo reklāmas kampaņu stratēģijas, veidošanu un vadību. Pateicoties plašajai pieredzei palīdz kā ārējais digitālais konsultants vispusīgā uzņēmumu digitālajā attīstībā, kas orientēta uz racionālu un efektīvu izaugsmi.