Close

maijs 13, 2014

Apstiprinājumu diena

DSCF3524

Kādu laiku darīt būs ko.

Dažkārt ir tā, ka pamani, ka pēc dažu interesantu projektu tāmju nosūtīšanas ne no viena neesi saņēmis atbildi. Parasti tas nenozīmē neko (klients vienkārši VĒL nav apstiprinājis) vai arī to, ka nebūs. Tad nu šodien saņēmām pozitīvas atbildes par vairākiem projektiem.  Aicināt Rihardu tuvākajā laikā uz pienu varat pat nemēģināt. Tas labi. ;)

Vēl joprojām neesam atraduši perfekto tūli vairāku vienlaicīgu projektu vadībai, lai visi iesaistītie vienmēr varētu būt lietas kursā par pārējo noslodzi un tas tajā pašā laikā arī neprasītu pārāk daudz laika, lai to sistēmu uzturētu. Jā, vēl joprojām ceru, ka atradīsim kaut ko ērtāku par trulu tabulu taisīšanu spredšītos (spreadsheets).

Oi, aizmirsu šito vakar nopublicēt.

The following two tabs change content below.

Māris Antons

Digitālā mārketinga menedžments at ground floor digital
Digitālās komunikācijas speciālists, ikdienā konsultē uzņēmumus. Pārzina mājaslapu, aplikāciju un programmatūras izstrādi, digitālo reklāmas kampaņu stratēģijas, veidošanu un vadību. Pateicoties plašajai pieredzei palīdz kā ārējais digitālais konsultants vispusīgā uzņēmumu digitālajā attīstībā, kas orientēta uz racionālu un efektīvu izaugsmi.

Latest posts by Māris Antons (see all)