Close

October 19, 2014

Signalizācija mac datoram – Laplock

laplock

Svaigi no Techcrunch Disrupt hakatona Londonā nāk jauna aplikācija – Laplock. Aplikācija ir maza un vienkārša un paredzēta, lai ziņotu, ja kāds atvieno no strāvas mac laptopu. Brīdī, kad tas notiks, pirmkārt, dators sāk kaukt un, otrkārt, tiks nosūtīta īsziņa uz īpašnieka telefona numuru un/vai Yo aplikāciju.

Kaukšana ir iespaidīga un man gan zvanīja, gan atnāca sms, bet Yo notifikācija gan īsti nepienāca. Realitātē šaubos, ka šis rīks apturēs kādu no mac nozagšanas, bet prikolīgi gan, tas tiesa.

Aplikācija lejuplādējama: laplock.co

The following two tabs change content below.

Māris Antons

Digitālā mārketinga menedžments at ground floor digital
Digitālās komunikācijas speciālists, ikdienā konsultē uzņēmumus. Pārzina mājaslapu, aplikāciju un programmatūras izstrādi, digitālo reklāmas kampaņu stratēģijas, veidošanu un vadību. Pateicoties plašajai pieredzei palīdz kā ārējais digitālais konsultants vispusīgā uzņēmumu digitālajā attīstībā, kas orientēta uz racionālu un efektīvu izaugsmi.
 • Krists

  Izmantoju šo, lai vismaz daļēji pasargātu savu dzelzi, ja skolā jāaizskrien pēc kafijas. Kopā ar pirkstu lasītāju domāju, ka gana iedarbīgi.

  • Sapratu, ka šis ir tikko tapis produkts. Pa kuru laiku paspēji jau tik plaši notestēt? :) Jeb lieto kādu analogu?

   • Krists

    Līdzīgi risinājumi piejami visiem datoriem, kuriem ir HDD aizsardzībaa ar akselometru. Uz mac ko tādu pirmo reizi redzēju 2006. gadā. Pats lietoju Thinkpad paredzēto softu.