Close

oktobris 20, 2014

Aplikācija vienkāršai manuālo fotogrāfiju uzņemšanai – Luff

Luff

Līdz ar iOS 8 iznākšanu, Apple atvēra vēl vienas durvis iPhone aplikāciju izstrādātājiem (pastarpināti – arī lietotājiem) – ar API palīdzību ir kļuvis iespējams apiet automātiskos kadra uzstādījumus un regulēt fokusu, zoom, ISO (kameras sensora jūtība pret gaismu) un ekspozīcijas laiku. Tas nozīmē to, ka mainot šos uzstādījumus, ir iespējams iegūt interesantākus kadrus mainot dažādus lielumus.

Tiesa, hipsteriem zenītus un pieaugušajiem spoguļkameras vēl ārā mest neiesaku, jo šīs iespējas ir “atvērtas” tikai līdz zināmai robežai. Es personīgi šo iespēju aplikācijas gaidīju jau ilgi, tāpēc biju vīlies, kad uzzināju, ka maksimālais ekspozīcijas laiks, kuru var uzstādīt, ir tikai pussekunde. Tas nozīmē, ka stilīgās nakts bildes ar iPhone vēl īsti taisīt nevarēs.

Luff šo aplikāciju starpā (piemēram, Camera+ dara to pašu) izceļas ar savu totālo vienkāršību. Nekā lieka, tikai minēto funkciju regulēšana patīkamā un tīrā dizainā.

1,79 € – http://luff.io

The following two tabs change content below.

Māris Antons

Digitālā mārketinga menedžments at ground floor digital
Digitālās komunikācijas speciālists, ikdienā konsultē uzņēmumus. Pārzina mājaslapu, aplikāciju un programmatūras izstrādi, digitālo reklāmas kampaņu stratēģijas, veidošanu un vadību. Pateicoties plašajai pieredzei palīdz kā ārējais digitālais konsultants vispusīgā uzņēmumu digitālajā attīstībā, kas orientēta uz racionālu un efektīvu izaugsmi.

Latest posts by Māris Antons (see all)