Close

oktobris 29, 2014

Spruce – rīks tvītu ilustrēšanai ar bildi & tekstu uz tās

Unknown

Lai kā man nepatiktu spams un lieka trokšņa radīšana, Spruce konkrētās situācijās būs neaizstājams. Lai tvītu padarītu pamanāmāku un skaistāk pasniegtu ziņu, tai vienmēr var pielikt klāt attēlu ar tekstu, kurš papildina tvītu un padara to redzamāku.

Spruce piedāvā izvēlēties kādu no viņu bezmaksas fona attēliem vai arī ielādēt savu un vienkārši tam uzlikt virsū jebkādu tekstu. Sagatavotais attēls tiks attēlots pareizajā izmērā twitter klientos un būs visiem redzams korektā formātā.

Vienkāršiem tvītiem bez linkiem tekstu var padarīt daudz spēcīgāku uzliekot to uz atbilstoša attēla, bet tvītiem ar linku var pielikt linka virsrakstu un titulbildi, ja tvīts ved, piemēram, uz bloga ierakstu.

Tvīti kļūst redzamāki un gan jau klikšķu arī būs vairāk.

Tā tas izskatās:

Screen Shot 2014-10-29 at 17.00.22

The following two tabs change content below.

Māris Antons

Digitālā mārketinga menedžments at ground floor digital
Digitālās komunikācijas speciālists, ikdienā konsultē uzņēmumus. Pārzina mājaslapu, aplikāciju un programmatūras izstrādi, digitālo reklāmas kampaņu stratēģijas, veidošanu un vadību. Pateicoties plašajai pieredzei palīdz kā ārējais digitālais konsultants vispusīgā uzņēmumu digitālajā attīstībā, kas orientēta uz racionālu un efektīvu izaugsmi.