Radio raidījums: Kā dzīvot labāk – Vai tehnoloģijas mūs padara dumjākus?

tumblr_n3vuzk7NSg1sfie3io1_1280

Bija tas gods piedalīties Latvijas Radio 1 raidījumā “Kā labāk dzīvot”, kur runājāmies ar Kristapu Skuteli, un Latvijas Mākslas akadēmijas lektoru Rihardu Pētersonu, kurš nelieto mobilo tālruni.

The following two tabs change content below.

Māris Antons

Digitālā mārketinga menedžments at ground floor digital
Digitālās komunikācijas speciālists, ikdienā konsultē uzņēmumus. Pārzina mājaslapu, aplikāciju un programmatūras izstrādi, digitālo reklāmas kampaņu stratēģijas, veidošanu un vadību. Pateicoties plašajai pieredzei palīdz kā ārējais digitālais konsultants vispusīgā uzņēmumu digitālajā attīstībā, kas orientēta uz racionālu un efektīvu izaugsmi.
  • Andrejs Veitners

    Tā kā ikvienam kabatā ir gūgle, jebko iegaumēt no galvas, citēt vai orientēties faktos un prast kaut ko atstāstīt – šī prasme gan strauji degradējas mūsdienās. Otra tehnoloģiju un jo īpaši soc.tīklu blakne – empātijas zudums. Šo, šķiet, visprecīzāk vizualizējis Louis CK šai video: https://www.youtube.com/watch?v=5HbYScltf1c Tas, kā jūtas tas otrs, kuram tu tviterī esi sabraucis augumā, vairs nav svarīgi, jo tu to neredzi. “Viss ir joks, par visu smejies”, tā latviešu literatūras klasiķi, un šie ir tie laiki, kad prast kvalitatīvi par kādu pasmieties kotējas augstāk kā prast ar kādu kvalitatīvi aprunāties. Vai vispār prast otrā ieklausīties.