Man patīk tas, ko es daru

Es esmu priecīgs, ka man ir iespēja radoši izpausties, piedalīties radīšanas procesā un ietekmēt rezultātu. Man patīk, ka mans viedoklis tiek ņemts vērā un apkārt ir cilvēki, kuru argumenti ir pamatoti un izglītojoši. Katru dienu.

Man nepatīk tas, ka nav standartu un pa lielam ir izveidojusies situācija, ka tirgū valdošais arguments ir: “Tas ir pareizi, jo visi tā dara.” Un man nepatīk, ka draudzīgi sitam viens otram uz pleca par izdarītām lietām bez argumentētiem secinājumiem, kāpēc viena vai otra aktivitāte būtu jāuzskata par veiksmi, vai labu projektu.

Esmu nolēmis aktīvāk pieķerties blogošanai (arī latviski), lai pa vienam ietu cauri keisiem un izdarītu secinājumus – kas ir labs, kas nav tik labs. Ar varu domāt nevienu jau nepiespiedīšu, bet varbūt to izdosies panākt ar piemēra rādīšanu.

Es esmu ar kritisku domāšanu apveltīts (tas ir mans pašvērtējums, ikvienam ir tiesības man nepiekrist) un atklāts. Bieži (un dažkārt arī neapzināti) meklēju problēmas, jēgu un pamatojumu. Nemīlu darīt lietas, kurām neticu. Komplektā ar to, ka nebaidos kļūdīties un nekautrējos no sava viedokļa, var sanākt, ka kādam neiepatīkos vai pirmajā reizē neatstāju to labāko iespaidu. Tā gadās. Ilgtermiņā gan man tas ir palīdzējis veidot diezgan produktīvas darba un privātās attiecības. Atklātība un godīgums rocks! Tā kā tas nemainīsies. Sorry.

*es gribu strādāt foršā nozarē, ar veselīgu konkurenci un sacensties ar profesionālām idejām. tā kā izskatās, ka tas viss pats no sevis no gaisa nenokritīs, turpināšu tur likt iekšā savu artavu un pārvērst savu mazo sapnīti realitātē.

Tiekamies darbos! ;)

***