pimpis

Nacionālās apvienības padomi: trīs vienkārši paņēmieni kā kļūt par pimpi

  • Atrodi kādu, kas Tev bez acīmredzama iemesla nepatīk, bet ir vienkārši identificējams – var izvēlēties nacionalitāti, seksuālo orientāciju, rasi, īpašas vajadzības vai pat dzimumu
  • Noskaidro, ko šī grupa vēlas – ideāli, ja tas ir kaut kas vienkārši izpildāms un Tev nekādā veidā netraucētu, piemēram, tiesības veikt abortu vai vienkārši reģistrēt savas attiecības LOL
  • Ne tikai nepalīdzi šo vēlmi izpildīt, bet dari visu, lai tas būtu ar kārtu sarežģītāk sasniedzams – prikols tāds, ka tā jādara, jo tā vienkārši var

***

Lai kā nacionālā apvienība to gribētu, te nav un nebūs Krievija. Mēs esam Eiropā, mēs esam civilizēti un mēs vienkārši tāpat līdzcilvēkiem sapist dzīves negribam.

Geji un lesbietes, kas šo gaida jau 30 un vairāk gadus, ir mūsu geji un lesbietes. Tāpat kā krievi, kas te dzīvo, ir mūsu krievi – tā saruna mums jau ir bijusi un bija stipri līdzīga. Mūsējie, savējie un mēs paši – un kārtīgs latvietis par savējiem iestāsies, nevis glumi un aizmuguriski mēģinās kaut kā ieriebt.

Te nebūs Polija, Ungārija vai vēl kaut kādi vājprāti, kur mēs paši savus cilvēkus apspiedīsim, diskriminēsim un pazemosim.

Es no šīs valsts reāli neesmu prasījis daudz. Vienīgais, ko es prasu, ir lai manus draugus, labus cilvēkus un sabiedrībai nozīmīgas personas liek mierā un ļauj mierīgi dzīvot. Tiešām ir tik grūti? Vnk neesiet kretīni, man jau arī bišķi apnīk skatīties uz pirkstiem, ko vēl izdomās.

Kas tā par mīlestību, kura liek mest sprunguļus citu dzīvēs? Kad esmu iemīlējies vai labi paēdis, man ir pilnīgi vienalga, kas notiek citu šķīvjos un guļamistabās.

Es nezinu, moš lāpu gājienā sanāk saelpoties pārāk daudz benzīna tvaikus.

Bet davai, pišaties uz savu Krieviju. Vienīgais, ko jūs mums esat iedevuši, ir maksātnespējas administratoru bardaks. Jēga no jums ir nulle.

P.s. JKP, jā, es redzu arī jūs. Neesat labāki, vnk jums track record īsāks.

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/saeima-skatis-nacionalas-apvienibas-rosinajumu-noteikt-gimenes-jedzienu-satversme.a388877/

***